DenizDukkani.com - Yat, Yelken ve Tekne Malzemeleri, Balık Malzemeleri, Deniz Motoru, Şişme Bot, Her Çeşit Deniz Malzemesi

Kategoriler

Fırsat Ürünleri

250TL ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
HAVALE VE EFT ÖDEMELERİNDE %10 İNDİRİM
KREDİ KARTLI VE NAKİT SEÇENEKLİ KAPIDA ÖDEME
GÜVENLİK SERTİFİKALI ALIŞVERİŞ PARANIZ GÜVENDE

EN ÇOK SATANLAR

 • EN ÇOK SATANLAR
 • YENİ GELENLER
 • BİZİM SEÇTİKLERİMİZ
 • HAFTANIN ÜRÜNLERİ
 • POPÜLER ÜRÜNLER
 • GÜNÜN FIRSATLARI

Tekne Yat Malzemeleri

 • Tekne Yat Malzemeleri
 • Şişme Bot
 • Deniz Motoru
 • Balıkçılık Malzemeleri
 • Su Sporları

BLOG

Temmuz 26, 2021
Elektrikli dıştan takma motorlara geçmeden önce menzil kaygısına sahip olmanız çok normaldir. Bu yazının amacı, Spirit 1.0 Plus/EVO serisinin menzil aralığını ve ekonomik hızı anlamanıza yardımcı olmaktır
Haziran 12, 2021
Git-Fest Kamp Karavan Outdoor Festivali
Kasım 16, 2020
Amatör denizcilik federasyonu tarafından, teknenizde bulunması gereken  asgari  teçhizatlar
Kasım 9, 2020
McGard size yüksek maliyetli motor hırsızlığına karşı en iyi çözümü sunar.
Kasım 8, 2020
Teknenin işi bitmez. Bir gün güvertedeki kurumuş kuş pislikleriyle uğraşırsınız, bir gün tuvaletin damlatan borusuyla. Bu tip basit problemleri hızlı ve kolay bir şekilde çözmenin yollarını inceliyoruz.
Kasım 8, 2020
Tuna balığı model alınarak yapılan ve 3 boyutlu hareket kabiliyetine sahip olan robot balığın, araştırma, gözlem, inceleme, keşif ve askeri amaçlı olarak kullanılabileceği bildirildi.
Kasım 8, 2020
Gemiadamları ve kılavuz kaptanların yeterlikleri, vardiya tutmalarına ilişkin kurallar ve denizcilik eğitimine ilişkin yönetmelik yayınlandı.
Kasım 8, 2020
İtalyan Katolik Kilisesi'ne bağlı olarak göç alanında çalışan Migrantes Vakfı'nın raporuna göre, 2017'de Akdeniz'i aşarak Avrupa'ya kaçmaya çalışan göçmen sayısı 2016'ya göre azaldı ancak ölüm yüzdesi artış gösterdi.
Kasım 8, 2020
Armatörler tarafından uzun süredir çıkarılması istenen düzenleme, iktidarın küçük ortağı Hıristiyan Birliği'nin (CU) desteği ile kabul edildi.
Kasım 8, 2020
Demirlemede kullanılan malzemeler ve kullanım çeşitleri
Kasım 8, 2020
Sağlıklı beslenme menülerinin vazgeçilmezi olan balık; folik asit, fosfor, kalsiyum, iyot ve selenyum gibi mineraller içeriğiyle de çok zengin bir besindir. Peki bu kadar zengin bir içeriğe sahip olan balığın en lezzetli olduğu zamanı nasıl seçeceğiz?
Kasım 8, 2020
Bu takvim; balıkçıların, gemi kaptanlarının, deniz seyir subaylarının, donanma gücünün, ticari deniz kaptanlarının ve kıyı yelkencilerinin, yıllarca yaptığı gözlemler ve deneyimler sonucunda oluşmuştur.
Kasım 8, 2020
Dünyanın bozulan iklim dengesi, farklı coğrafyalarda akıl almaz değişikliklerle karşımıza çıktı.
Kasım 6, 2020
Karavan yada teknelerde pis su sistemi ve tuvalet eklenmesi adına vereceğimiz bu yazıda, konu hakkında en çok sorulan sorulara da cevap vermeye çalışacağız.
Kasım 6, 2020
Eğer dıştan takma motorunuzu manuel olarak kumanda etmekten yoruldu iseniz bu makalemiz tam sizlere uygundur.
Kasım 6, 2020
Bildiğiniz üzere levrek avlarında dalarlı ve su üstü sahtelerin yanında, en çok tercih edilen yemlerden birisi de silikon yemlerdir. Bu yazımızda sizlere silikon yemle yapılacak levrek avı hakkında püf noktaları vereceğiz.
Ağustos 6, 2018
Deniz Dükkanı Balıkçılık Departmanı olarak sizlere bu blog yazımızda İzmir Körfez'inde Spin (At-Çek) Avcılığından bahsedeceğiz.